Ohnivá znamení

8. září 2007 v 18:38 | deni |  :.styl.:
Znamení ohně uzavírá čtveřici skupin zodiaku. Mezi ohnivé a dalo by se říci nezkrotné znamení patří beran, lev a střelec. Berani mívají postavu štíhlou nebo statnou. Především ženy bývají velmi vysoké a hubené, s podlouhlým obličejem a výraznými rysy. Statnější jedinci mají nižší postavu a sklon k přibírání na váze. Obličej bývá veselý, kulatý a příjemný. Lvi a lvice byly většinou v dětství velmi hubení, což se v době dospívání obrátilo a oni začínají přibírat na váze. Pokud ztratí zájem o sport, hrozí možnost tloustnutí. Jejich nepochybnou předností bývají vlasy, které připomínají hřívu lva, krásné, silné, rychle dorůstající. Muži a ženy ve znamení střelce mají postavu nerovnoměrně rozloženou. V prvním případě mají masivní vrchní část těla a nebo v druhém případě naopak spodní část těla. Mívají krásný úsměv a výraznější rysy.

Beran

Ačkoli by se to na první pohled nemuselo zdát, tak ohniví berani jsou jednomyslně spojeni s elegancí. Rádi nakupují a neváhají si pořídit luxusní a moderní doplněk či kousek. Do vínku jim byl dán cit pro barvy, pro jejich kombinování, experimentování s nimi a hraní si. Dokáží skloubit několik stylů bez nejmenšího problému. Vyžadují od každého oblečení především pohodlnost. Jakmile si najdou to své, jsou schopni se tohoto stylu držet léta. Milují sportovní oblečení a ženy také provokující toalety a šaty. Rádi zvýrazňují své přednosti. Pro berany jsou vhodné pastelové odstíny snad všech barev a dále pak především červená barva. Toto znamení si potrpí na doplňky, bez kterých se neobejde. Ženy si libují v náušnicích a kabelkách, muži v páscích.

Lev

Lvi a lvice jsou nespoutaní jedinci. Patří rozhodně mezi ty, jenž se nebojí experimentovat a být tak středem pozornosti. V žádném případě nechtějí splývat s davem, mají potřebu vyčnívat a být jedineční. Toto se jim úspěšně daří, pokud vsadí na luxusní a drahé oblečení a doplňky. Lvi jsou majestátní a honosní, nemají rádi stereotyp. Chtějí být jednoduše legendou mezi všemi ostatními. Základem jejich šatníku jsou kvalitní materiály. Jejich oblečení je jednoduché, s výraznými doplňky. Muži si libují v extravaganci a to především v kravatách, páscích a botách. Ženy ve špercích, kabelkách a tak jako muži v páscích a botách. Z barev přímo zbožňují zlatou, která je uchvacuje a dodává jim potřebný pocit jistoty. Kombinace černé a červené je pro ně to pravé. Nebojí se ani kombinování světlých a tmavých tónů. Lvi jsou přeci králi mezi všemi ostatními.

Střelec

Ženy a muži ve znamení střelce se od sebe a svého stylu oblékání velmi odlišují. Bezesporu je však spojuje potřeba pohodlnosti. Muži se dobře cítí ve sportovním oblečení, ženy mají raději tajemné a křehce působící modely. Rozevláté sukně, košile, halenky to je jejich nejoblíbenější oblečení. Ovšem, ani kalhoty nezavrhují a velmi rády je nosí. Muži se nevyhýbají elegantnímu oblečení úplně, ale volí ho jen v těch nejnutnějších případech. Od oděvu vyžadují maximum a nejraději investují minimum. Přesto přese všechno chtějí být moderní. Někteří jedinci oblékání moc neřeší a navléknou na sebe zrovna to, co je po ruce. Postupem věku a především ve stáří začínají být více nepořádní a záleží jim čím dál tím méně na upravenosti oděvu. Ženám svědčí etnické doplňky, které podtrhují jejich vzhled. Z barev jim nejvíce sluší zelená, modrá, tyrkysová, dále rezavá, hnědá a fialová. Výrazných odstínů se bát v žádném případě nemusí.
Za představitele beranů můžeme jmenovat s klidným srdcem Marlona Brando. Jeho úzké kalhotky a kožená bunda se staly legendární a po jeho vzoru se oblékal celý svět. Byl symbolem svobody a nezávislosti. Za nezkrotnou lvici můžeme považovat Madonnu. Je ukázkovým příkladem typického lva, který chce být obdivován. Lesk, uznání okolí a pocit jedinečnosti je to přesně to pravé pro královského lva. Na první pohled se může zdát, že Brad Pitt není úplně typickým střelcem, ale opak je pravdou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaké jsi znamení zvěrokruhu?

kozoroh 6.6% (43)
vodnář 14.5% (94)
ryby 5.1% (33)
beran 7.1% (46)
býk 5.7% (37)
blíženec 10.9% (71)
rak 6.3% (41)
lev 6.5% (42)
panna 9.5% (62)
váhy 7.8% (51)
štír 9.1% (59)
střelec 10.9% (71)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.