Vodní znamení

8. září 2007 v 18:54 | deni |  :.styl.:
Vodní znamení jsou celkem tři. Patří mezi ně raci, štíři a ryby. Všichni mají své specifikum, co se týče vlastností a charakteru, ale také oblékání. Pro každé znamení je specifická postava. Raci bývají povětšinou kulatějších tvarů, ale není to pravidlem. Někteří jedinci přibývají na váze postupem času. Toto přibírání je ovšem spojeno se zálibou v dobrém jídle a vaření. Velké množství raků zůstává štíhlých i do pozdního věku. Co se týče štírů, tak jejich postavy jsou rozdílné. Jeden štír může mít ostré rysy v obličeji a malou a štíhlou postavu. Druhý člověk stejného znamení může mít zaoblené tvary a bezvýrazný obličej. Ryby muži jsou průměrně vysocí, ženy bývají vysoké. V mládí jsou převážně štíhlí, ale během let začínají přibírat na váze. Ženy mívají krásnou ženskou postavu.

Elegantní raci

Raci, račice, ráčkové si povětšinou oblíbí svůj styl, kterému jsou věrni. Jejich zásadou je kvalita než kvantita. Račí oblečení je praktické, zdůrazňuje jejich osobnost. Ženy si potrpí na šaty a sukně, které jim nabízí příjemný pocit pohodlnosti. Favoritem jsou květinové vzory, krajky, decentní volánky. Z barev jim nejvíce sluší bílá, růžová, fialová a případně stříbrná. Vhodnou volbou jsou také některé odstíny modré a zelené. Jejich vzhled je bezchybný i v případě, že se rozhodnou vše oživit doplňky. Oblečení mají vždy perfektně sladěné, bez extravagantnosti. Raci skvěle zapadají do romantického stylu. Dobře jim je v tradičním oblečení. Díky jejich rafinovanému vkusu mají občas problém s výběrem oblečení, nedokáží se vždy jednomyslně rozhodnout. Muži si do společnosti umí vybrat své šaty, ale jejich výběru nepřikládají velký význam a neřeší ho. Jestliže je tedy potkáte v obleku, který je sice perfektní, ale tak trochu neodpovídá akci, na kterou si ho majitel oblékl, přejděte to mlčením.

Tajemní štíři

Štíři, štírky a malí štírci jsou druhým vodní znamením. Jejich styl lze chazakterizovat jako výstřednost. Dalo by se dokonce říci, že si libují v neobvyklém až nenormálním stylu. Oblékají se viditelně odlišně než ostatní lidé. Nemají ve zvyku si kupovat oblečení běžně dostupné. Rádi šokují své okolí. Jejich zásadou je vynikat. Když už nevynikají oblečením, tak doplňky. Nejčastěji sahají po výrazných pásech a páscích. Milují extravagantní obuv a exkluzivní spodní prádlo. Muži narozeni v tomto znamení nosí rádi kovbojské boty či jinou nápadnou obuv. Ženy si svou postavu zvyšují vysokými podpatky, jak jehlovými, tak platformami. Smyslnost je nedílnou součástí vzhledu štírů. Chtějí působit velice sexy. Opět je tu na místě rafinovanost. Sahají po asymetrických střizích a průsvitných materiálech. Skvěle se k nim hodí černá barva a odstín tmavé červeni. V pozdním věku se více uchylují k odstínům švestkové modři či fialové nebo vínově červené. Jejich image je mnohdy velice tajemná. Máte pocit, že je musíte poznat blíž, ale nedaří se vám to. Pokud je to tak, narazili jste na štíra.

Romantické ryby

Ryby jsou milovnicemi batikovaného oblečení. Libují si v éře hippie. Milují rozevláté sukně a kalhoty. Barevné oděvy východu, to je tím pravým ořechovým pro toto vodní znamení. Prim pro ně hraje pohodlí. Ženy často nosí třeba džíny s barevnou košilí či blůzou. Muži vědí, co se sluší a patří a do společnosti vyrazí v obleku. Oblíbí si většinou jednu barvu, které se jen tak rychle nevzdávají. Znamení ryb je romantické, vnímavé a družné. Občas se jim stává, že si nevšimnou natrženého švu či chybějícího knoflíku. Jsou ztělesněním "nadpřirozeného" vzhledu. Skvěle se k nim hodí transparentní materiály a květinové vzory. Jako doplňky volí vše, co jim připomíná moře - nejčastěji mušličky. Velkou zálibu také mají v etnických špercích. Jejich barvou je především bílá, stříbrná a všechny odstíny modré. Světle růžová, levandulová či zelená se k jejich osobě také hodí. Mnohdy jejich vzhled odráží to jak se cítí, v jaké náladě jsou a v jakém duševním rozpoložení se nacházejí.

Pokud patříte mezi některé vodní znamení a nedokážete si toto vše představit, nezhlédli jste se v tomto oblečení, zkuste si vzpomenout na známé celebrity. Mezi račice se hlásí Gina Lollobridgida. Za štírky je skvělým příkladem Julia Roberts. Liz Taylor je nesporným důkazem " náladových" ryb. Tento malý výčet slavných žen však není konečný, k těmto znamením zodiaku patří mnoho světových celebrit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké jsi znamení zvěrokruhu?

kozoroh 6.6% (43)
vodnář 14.5% (94)
ryby 5.1% (33)
beran 7.1% (46)
býk 5.7% (37)
blíženec 10.9% (71)
rak 6.3% (41)
lev 6.5% (42)
panna 9.5% (62)
váhy 7.8% (51)
štír 9.1% (59)
střelec 10.9% (71)

Komentáře

1 petik petik | 12. května 2008 v 15:00 | Reagovat

hezky blog

navštivte blog věnovaný Petře Němcové

WWW.VZDYSLASKOUPETRA.BLOG.CZ

2 Avito321Kl Avito321Kl | E-mail | 28. září 2017 v 9:17 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунты авито с переадресацией звонков
авито как отвязать номер телефона от удаленного аккаунта на авито
как изменить телефон в аккаунте авито
как удалить номер с авито если аккаунт удалён
как вывести деньги из кошелька авито

3 BethanyDth BethanyDth | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:04 | Reagovat

https://www.flickr.com/photos/153842732@N04/37490103671

4 Dol77lardop Dol77lardop | E-mail | 14. října 2017 v 13:15 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

5 AlysonLhl AlysonLhl | E-mail | Web | 29. října 2017 v 1:51 | Reagovat

https://www.flickr.com/photos/153842732@N04/23697030998/

6 BethanyEre BethanyEre | 15. listopadu 2017 v 6:11 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already panicking maybe I should <a href=http://eoszust.pl/oszustwa-internetowe-komputerowe/ambien-for-seniors-%E2%80%93-precautions-adverse-reactions-3/>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.