Vzdušná znamení

8. září 2007 v 18:52 | deni |  :.styl.:
Mezi znamení mocného živlu vzduchu patří blíženci, váhy a vodnáři. Blíženci mívají štíhlou i zakulacenou postavu. Jedinci obdařeni štíhlostí bývají nervóznější a napjatější než jejich kolegové s plnějšími tvary, kteří jsou plni energie a pohody. Obličej mívají příjemný, hezký a přitažlivý. Váhy by se dalo označit jako znamení s nadčasovou postavou. Vypadají dobře v moderních šatech a to v jakémkoli věku. Co se týče postavy, tak nikterak nevyčnívají z davu, nejsou ani příliš hubení, ani příliš při těle. S přibývajícím věkem mají mírný sklon k tloustnutí více pánové než ženy. Jemná a průsvitná pleť, modré oči a pěkné obočí může připomínat mnohdy ztělesnění lesní víly. Vodnáři se vyznačují dvěmi zcela odlišnými a velmi charakteristickými typy postav a osobností. Jedna část vodnářů je vysoká a štíhlá s vrozenou elegancí. Vypadají perfektně snad v každém oblečení. Druhý typ vodnářů jsou jejich pravým opakem, mívají menší postavu plnou energie. Jsou velice usměvaví a roztomilí.

Blíženci

Blíženci a blíženkyně patří mezi velmi komunikativní znamení. Milují změny a každý den je můžete vidět v jiném oblečení, což je spojeno se zálibou v nakupování. Jejich šatník je plný těch nejrůznějších a nejmodernějších trendů. Oblékají se velmi často podle nálady. Vybírají ovšem vždy jen to nejlepší, co je na trhu, avšak nic extrémně výrazného či křiklavého. Až s neuvěřitelnou ladností a citem dokáží kombinovat různé materiály, barvy a vzory. Libují si v doplňcích, především v šálách a šátcích, které používají ke zdůraznění ramen a šíje. Ženy mladšího věku mají v oblibě oblečení své doby. Nosí velmi rády vysoké podpatky. Starší ženy spíše vyhledávají kostýmky a prosté oblečení. Muži si povětšinou oblíbí prosté, konvenční oblečení tmavých barev. Nejčastěji volí obleky. Co se týče barev, tak nejvíce se k blížencům hodí světle žlutá barvička, dále zelená, modrá jemných tónů, šedá a levandulová. Někteří zástupci tohoto znamení mají v oblibě i růžovou barvu.

Váhy

Váhy jsou druhým vzdušným znamením. Jsou vybaveni darem, kterému se nelze naučit a tím je cit pro módu. Vyznají se v nejnovějších trendech, vědí co si obléci, aby to podtrhlo bezchybně jejich osobnost, v módě umějí jednoduše "chodit". V jakémkoli věku vypadají dobře, neboť jejich dobrý vkus podtrhuje jejich vnitřní hlas a intuice. "Neaktuální barvy a trendy" odkládají do zadních míst svého šatníku a nenosí je, ale čekají na chvíli, kdy se opět ten daný trend vrátí zpět do módy. Výborně vypadají v oblečení, které měkce ovíjí jejich postavu. Volí zpravidla jemné materiály a subtilní barvy. Vždy u nich zvítězí kvalita nad kvantitou. Milují pastelové barvy a přírodní odstíny, především pak růžovou, modrou, zelenou a hnědou.

Vodnáři

Vodnáři jsou synonymem originality, pohodlí a nekonvenčnosti. Nemají rádi společenské obleky a oficiální oblečení, cítí se v něm jako ve svěrací kazajce. Pokud jsou nuceni si ho obléci, tak při nejbližší možné příležitosti ho odkládají. Člověk narozený v tomto znamení zodiaku se nerad nechává poučovat o módě a o tom, co má a nemá nosit. Oblečení by měl volit intuitivně, aby vypadal dobře. Vodnáři se rádi vymykají pravidlům a ještě raději sami tvoří nová pravidla. Ženy rády experimentují jak na poli oblečení, tak se svými vlasy a doplňky. V módě jsou velice odvážné a nebojí se vyrobit si některý model samy doma. Muži se nejraději vyhýbají oblekům a volí pohodlné džíny, trička a mikiny. Mnohdy jsou posedlí až podivnou zálibou v kloboucích a sandálech. Ženy zase v háčkovaných kusech oblečení. Z barev jim nejvíce sedí oranžová, zelená, světle modrá, bílá a šedá.
Vzdušné znamení má celou řadu svých zástupkyň i mezi slavnými celebritami filmového plátna. Marilyn Monroe byla nadčasovou ikonou a skvělou zástupkyní znamení blíženců. Nikdy neměla ráda staromódní módu a nejraději ji tvořila sama. Catherine Deneuve, typická žena váhy. Rafinovanost a elegance to je charakteristika této dámy. Vodnářka Mia Farrow se nikdy netrápila konvencemi a diktátem módy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké jsi znamení zvěrokruhu?

kozoroh 6.6% (43)
vodnář 14.5% (94)
ryby 5.1% (33)
beran 7.1% (46)
býk 5.7% (37)
blíženec 10.9% (71)
rak 6.3% (41)
lev 6.5% (42)
panna 9.5% (62)
váhy 7.8% (51)
štír 9.1% (59)
střelec 10.9% (71)

Komentáře

1 Vít00 (SLIMŮV vyslanec) Vít00 (SLIMŮV vyslanec) | Web | 13. ledna 2008 v 20:00 | Reagovat

Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!

Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!

Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!Blíženci!

2 Vodnářka Vodnářka | 1. srpna 2008 v 18:37 | Reagovat

ať žijí Vodnáři !!!

3 Dorothyjed Dorothyjed | E-mail | 18. července 2017 v 21:30 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

4 Sandracypow Sandracypow | E-mail | 27. srpna 2017 v 18:27 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Апшеронск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7 8612412345
___________________________
статья про благоустройство территории
мку благоустройство петропавловск
благоустройство дворов в г. туле
благоустройство а иваново
кп благоустройство в макеевке

5 BethanyQdf BethanyQdf | E-mail | Web | 9. října 2017 v 18:28 | Reagovat

https://imgur.com/user/Tatianicrosey

6 AlysonVne AlysonVne | E-mail | Web | 11. října 2017 v 19:17 | Reagovat

http://www.scoop.it/t/general-information-134/p/4086268918/2017/10/07/canadarxcenter-com

7 Dol77lardop Dol77lardop | E-mail | 14. října 2017 v 12:51 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

8 BethanyLkn BethanyLkn | 11. listopadu 2017 v 18:08 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and cried about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://raptr.com/SusannahAmethyst8/wall>source</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.